ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint- Gobain.

 

 

 

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL – światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

 

 

Grupa SCHWENK ma już ponad 160 lat i jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych, o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku. Jedną z jej części jest SCHWENK Dämmtechnik, do którego należy powstały w 1991 roku Styropol Sp. z o.o. W celu zapewnienia najlepszego poziomu obsługi klientów w Polsce, została podjęta decyzja o utworzeniu nowej spółki SCHWENK Insulation Sp. z o.o.

 

Produkty ISOROC, dzięki swojej wysokiej izolacyjności cieplnej, dobrej izolacyjności akustycznej i wysokiej ognioodporności, przyczyniają się nieodzownie do oszczędzania energii i stwarzania przyjemnego klimatu w pomieszczeniach, zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo pożarowe oraz podnoszą komfort życia. Znak CE dla wszystkich produktów oraz certyfikacja systemu jakości zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2000 gwarantują stałą, wysoką jakość.

 

Firma Styropmin zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa. Dzięki doświadczeniu, które Styropmin zdobył podczas 18 lat swojego istnienia, ciągłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, plasuje się na dzień dzisiejszy  w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

 

 

Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie – jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap oraz smołę i lepiki na gorąco.

 

 

Jarocińska IZOLACJA jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiada rozbudowaną sieć dystrybucji opartą na hurtowniach materiałów budowlanych i umowy o współpracy z większymi przedsiębiorstwami budowlanymi z Wielkopolski. Spółka jest również dostawcą wyrobów izolacyjnych do sieci handlowych: CASTORAMA i BRICOMARCHE.

 

 

Papy produkowane są na bardzo nowoczesnej linii technologicznej zakupionej w niemieckiej firmie M&A Erbach GmbH Reiser Technologies. Nowoczesność linii technologicznej oraz zastosowanie w produkcji pap zgrzewalnych sprawdzonej technologii W.Quandt – niemieckiej firmy ze 140-letnim doświadczeniem, z którą IZOLMAT współpracuje od wielu lat, pozwala na produkcję pap zgrzewalnych o najwyższej jakości.