Firma Braas dostarcza najwyższej jakości dachówki cementowe Braas, ceramiczne RuppCeramika, jak również akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe. Dachówka cementowa Braas obejmuje sześć modeli dachówek, które wyróżniają się niezwykłą trwałością, jak również posiadają bogate walory estetyczne. Szeroki wybór kolorów oraz kształtów dachówek Braas pozwala stworzyć wiele aranżacji w różnych stylach architektonicznych.

 

Prodach to kompletne systemy dachowe oparte na dwóch modelach dachówek podstawowych: podwójnej esówce i podwójnej rzymskiej. Dachówki oferowane są w 5 kolorach podstawowych i 2 specjalnych, na zamówienie. Jakość dachówek potwierdzona jest Certyfikatami Zgodności z Polską Normą oraz udzielaną przez Producenta 30-letnią, imienną gwarancją.

 

Balex Metal jest jednym z największych producentów materiałów budowlanych ze stali w Polsce. Oferujemy kompletne rozwiązania i systemy dla budownictwa mieszkaniowego, budownictwa dla firm i budownictwa rolniczego.

 

 

 

Bogata i różnorodna oferta firmy Gutta Polska obejmuje przede wszystkim zaawansowane technologicznie pokrycia dachowe – płyty bitumiczne, gont bitumiczny. Naszą specjalnością jest także izolacja fundamentów, posiadamy więc szeroką gamę materiałów izolacyjnych: folii fundamentowych, dachowych paroprzepuszczalnych i paroizolacyjnych.

 

Spółka TONDACH Česká republika s. r. o. z nawiązką spełnia ustawowe warunki gwarancji, że przez podany powyżej okres, pod warunkiem należytego użytkowania dachówki TONDACH będzie ona bez wad materiału i będzia miała właściwości spełniające wymagania PN EN 1304.

 

 

Marka IVT oferuje produkty, które można podzielić na produkty do dachów spadzistych, technika montażu i mocowań do dachów i ścian oraz produkty do dachów płaskich