Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych.

 

 

W branży sztukatorskiej działamy od 2005 roku, poznając jej tajniki i zasady w 2008 roku postanowiliśmy otworzyć własną firmę Nord Gips. Od tego czasu rozwinęliśmy produkcję ciągle wprowadzając nowe produkty a także sieć dystrybucji na polskim i europejskim rynku (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania). Współpraca z polskimi i niemiecką firmą Reziso-Handel GmbH pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w tym kierunku.

 

 

Firma Wkręt-Met powstała w roku 1990 jako kontynuacja rodzinnych tradycji produkcyjnych, sięgających roku 1978, kiedy to rozpoczęła działalność firma zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Początkowo był to niewielki zakład mieszczący się na 300 m2, z kilkoma maszynami produkcyjnymi oraz niewielkim zapleczem magazynowym.

 

 

Firma Knauf to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej Vidiwall, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach.